2001-2002 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama(*)

1.

9701.01001

Zuhra ALTIMIŞOVA

Tarih Bölümü

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,74

2.

9906.03008

Azamat MAKSUDUNOV

Turizm Rehberliği Programı

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,74

3.

9701.02001

Elnura MURATOVA

Türkoloji Bölümü

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,65

FAKÜLTE BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1.

9701.01001

Zuhra ALTIMIŞOVA

Tarih Bölümü

4,74

2.

9701.02001

Elnura MURATOVA

Türkoloji Bölümü

4,65

3.

9701.01020

Cıldız ASANBAEVA

Tarih Bölümü

4,42

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1.

9802.02026

Ulanbek CUMAEV

İşletme Bölümü

4,47

2.

9702.02006

Emil TURDUBAEV

İşletme Bölümü

4,32

3.

9802.02010

Azamat AŞIROV

İşletme Bölümü

4,31

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1.

9704.01002

Kamaldin PİRİMBAEV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,91

2.

9704.01003

Aydin AKMATOV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,90

3.

9704.010113

Mahabatkan TAŞTANOVA

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,72

YÜKSEK OKULLAR

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

1.

9906.03008

Azamat MAKSUDUNOV

Turizm Rehberliği Programı

4,74

2.

9906.03021

Nargiza BAZEKOVA

Turizm Rehberliği Programı

4,52

3.

9906.03012

Asel MURZABEKOVA

Turizm Rehberliği Programı

4,41

BÖLÜM BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

BÖLÜM

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Fakülte

Ortalama

Tarih Bölümü

1.

9701.01001

Zuhra ALTIMIŞOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,74

2.

9701.01020

Cıldız ASANBAEVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,42

3.

9701.01003

Mariya TALKANBAEVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,23

Türkoloji Bölümü

1.

9701.02001

Elnura MURATOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,65

2.

9701.02011

Gülzada NARMAMATOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,40

3.

9701.02012

Kızcibek MIRZAİBRAİMOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,20

İşletme Bölümü

1.

9802.02026

Ulanbek CUMAEV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,47

2.

9702.02006

Emil TURDUBAEV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,32

3.

9802.02010

Azamat AŞIROV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,31

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1.

9704.01002

Kamaldin PİRİMBAEV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,91

2.

9704.01003

Aydin AKMATOV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,90

3.

9704.01011

Mahabatkan TAŞTANOVA

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

3,72

Turizm Rehberliği Programı

1.

9906.03008

Azamat MAKSUDUNOV

Turizm Rehberliği Programı

4,74

2.

9906.03021

Nargiza BAZEKOVA

Turizm Rehberliği Programı

4,52

3.

9906.03012

Asel MURZABEKOVA

Turizm Rehberliği Programı

4,41


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ