2003-2004 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama(*)

1.

9902.03026

Kamalbek KARIMŞAKOV

Maliye Bölümü

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,87

2.

9902.03023

Sadırbek ALAKOV

Maliye Bölümü

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,86

3.

9902.01005

Asel OSOROVA

İktisat Bölümü

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,84

FAKÜLTE BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1.

9901.01047

Alpaslan AŞIK

Tarih Bölümü

4,48

2.

9901.01041

Cengiz BUYAR

Tarih Bölümü

4,38

3.

0001.02071

Tatyana POPOVA

Türkoloji Bölümü

4,37

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1.

9902.03026

Kamalbek KARIMŞAKOV

Maliye Bölümü

4,87

2.

9902.03023

Sadırbek ALAKOV

Maliye Bölümü

4,86

3.

9902.01005

Asel OSOROVA

İktisat Bölümü

4,84

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

1.

0003.02034

Elvira TURDUBAYEVA

Radyo-TV, Sinema Bölümü

4,63

2.

9903.03001

Cıldız TURSUNBAYEV

Halkla İlişkiler Bölümü

4,57

3.

9903.03023

Aida KOCAMURATOVA

Halkla İlişkiler Bölümü

4,35

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1.

9904.02005

Nazira NASIROVA

Çevre Mühendisliği Bölümü

4,77

2.

9904.01030

Sabit SAYGIN

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

4,70

3.

0104.01003

Elnur ESTEBESOV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

4,70

YÜKSEK OKULLAR

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

1.

9905.01012

Sezim ÇOTİYEVA

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,75

2.

99905.01003

Mirzat ASILBEKOVA

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,71

3.

9905.01018

Ciydegül ALİMİDİN KIZI

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,66

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

1.

0106.01003

Ulugbek CUSUPBEKOV

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

4,80

2.

0206.01018

Dinara  CUMANALİYEVA

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

4,79

3.

0106.01013

Zarina KALDIBAYEVA

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

4,69

BÖLÜM BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

BÖLÜM

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Fakülte

Ortalama

Tarih Bölümü

1.

9901.01047

Alpaslan AŞIK

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,48

2.

9901.01041

Cengiz BUYAR

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,38

3.

9901.01044

Hüseyin FURUNKOYAK

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,34

Türkoloji Bölümü

1.

0001.02071

Tatyana POPOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,37

2.

9901.02013

Negizbek ŞABDANALİYEV

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,32

3.

9901.02008

Aygül TURSUNOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,31

İktisat Bölümü

1.

9902.01005

Asel OSOROVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,84

2.

9902.01021

Aygül BEKİYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,82

3.

9902.01027

Dinara DOSBAYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,79

İşletme Bölümü

1.

9902.02026

Zamirbek MANASOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,70

2.

9902.02048

Bilman ERGENÇ

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,59

3.

9902.02064

Kanatbek MAMITOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,48

Maliye Bölümü

1.

9902.03026

Kamalbek KARIMŞAKOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,87

2.

9902.03023

Sadırbek ALAKOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,86

3.

9802.03002

Nazgül ZAKİROVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,28

Radyo-TV, Sinema Bölümü

1.

0003.02034

Elvira TURDUBAYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,63

2.

0003.02021

Seyitbek TİLLEKOV

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,30

3.

9903.02006

Nadirabegim MOMBEKOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,21

Halkla İlişkiler Bölümü

1.

9903.03001

Cıldız TURSUNBAYEV

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,57

2.

9903.03023

Aida KOCAMURATOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,35

3.

9903.03018

Ayday AMANKULOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,32

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1.

9904.01030

Sabit SAYGIN

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,70

2.

0104.01003

Elnur ESTEBESOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,70

3.

9904.01001

Meerim UYÇUBEK KIZI

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,49

Çevre Mühendisliği Bölümü

1.

9904.02005

Nazira NASIROVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,77

2.

9904.02016

Elmira ABUŞİNOVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,64

3.

0004.02018

Saparbek NARMATOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,62

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

1.

9905.01012

Sezim ÇOTİYEVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,75

2.

99905.01003

Mirzat ASILBEKOVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,71

3.

9905.01018

Ciydegül ALİMİDİN KIZI

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,66

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

1.

0106.01003

Ulugbek CUSUPBEKOV

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,80

2.

0206.01018

Dinara  CUMANALİYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,79

3.

0106.01013

Zarina KALDIBAYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,69

Turizm Rehberliği Programı

1.

0106.03009

Cıldız ESENOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,30

2.

0106.03012

Asılhan  ABDULLAYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,26

3.

0106.03003

Çınara KULANOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,19


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ