2004-2005 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama(*)

1.

0002.01054

Saltanat MAKENOVA

İktisat Bölümü

İKTİSADÎ VE ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,94

2.

0002.01007

Zamira ÖSKÖNBAYEVA

İktisat Bölümü

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,92

0005.01004

Rahat ABDİYEVA

Mütercim Tercümanlık Bölümü

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,92

3.

0103.02001

Mederbek DJUMABAYEV

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,89

FAKÜLTE BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1.

0001.01005

Ayzat TENTİYEVA

Tarih Bölümü

4,75

0001.02052

Yaşar GÜMÜŞ

Türkoloji Bölümü

4,75

2.

0001.02050

Leyla SALİMOVA

Türkoloji Bölümü

4,69

3.

0001.02057

Kerim SARIGÜL

Türkoloji Bölümü

4,67

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1.

0002.01054

Saltanat MAKENOVA

İktisat Bölümü

4,94

2.

0002.01007

Zamira ÖSKÖNBAYEVA

İktisat Bölümü

4,92

3.

0102.01007

Cunus GANİYEV

İktisat Bölümü

4,84

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

1.

0103.02001

Mederbek DJUMABAYEV

Halkla İlişkiler Bölümü

4,89

2.

0003.03011

Güldana MURZAKULOVA

Radyo-TV, Sinema Bölümü

4,85

3.

0003.02025

Gülnura CUMABEKOVA

Halkla İlişkiler Bölümü

4,77

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1.

0104.01006

Venera ADANOVA

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

4,86

2.

0004.02010

Marina SATILGANOVA

Çevre Mühendisliği Bölümü

4,80

3.

0004.01052

Gulomcon TOLİBOV

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

4,65

YÜKSEK OKULLAR

Sıra

Numara

Adı Soyadı Bölüm

Ortalama(*)

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

1.

0005.01004

Rahat ABDİYEVA

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,92

2.

0005.01018

Gülay OSMONOVA

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,65

3.

0105.01023

Döölötbek EŞKENOV

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

4,61

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

1.

0206.02013

Elmira TUTKABAYEVA

Turizm Rehberliği Programı

4,84

2.

0206.01010

Cıldız TOKUŞEVA

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

4,70

3.

0206.02018

Kanay TOKTAYEVA

Turizm Rehberliği Programı

4,68

BÖLÜM BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

BÖLÜM

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Fakülte

Ortalama(*)

Tarih Bölümü

1.

0001.01005

Ayzat TENTİYEVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,75

2.

0001.01017

Abdrasul İSAKOV

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,52

3.

0001.01016

Mavlüda KAMÇİYEVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,49

Türkoloji Bölümü

1.

0001.02052

Yaşar GÜMÜŞ

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,75

2.

0001.02050

Leyla SALİMOVA

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,69

3.

0001.02057

Kerim SARIGÜL

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,67

İktisat Bölümü

1.

0002.01054

Saltanat MAKENOVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,94

2.

0002.01007

Zamira ÖSKÖNBAYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,92

3.

0102.01007

Cunus GANİYEV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,82

İşletme Bölümü

1.

0002.02068

Aynura ABDALİYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,69

2.

0202.02036

Azamat MAKSUDUNOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,57

3.

0102.02028

Liliya TUMANBAYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,50

Maliye Bölümü

1.

0002.03047

Nuriya YAYÇİBEKOVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,76

2.

0102.03016

Mayramkan ORAZBAYEVA

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,64

3.

0002.03055

Rustambek MAMACANOV

İKTİSADÎ ve ÎDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,55

Radyo-TV, Sinema Bölümü

1.

0003.03011

Güldana MURZAKULOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,85

2.

0003.03001

Zubayda MAMITOV

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,74

3.

0003.03037

Regina CAMANKULOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,64

Halkla İlişkiler Bölümü

1.

0103.02001

Mederbek DJUMABAYEV

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,89

2.

0003.02025

Gülnura CUMABEKOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,77

3.

0003.02009

Asel USUPOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,71

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1.

0104.01006

Venera ADANOVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,86

2.

0004.01052

Gulomcon TOLİBOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,65

3.

0004.01006

İnna ZARETSKAYA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,56

Çevre Mühendisliği Bölümü

1.

0004.02010

Marina SATILGANOVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,80

2.

0004.02002

Baktıgül STAKEYEVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,54

3.

0004.02012

Radcahun RUZİYEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,45

Mütercim -Tercümanlık Bölümü

1.

0005.01004

Rahat ABDİYEVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,92

2.

0005.01018

Gülay OSMONOVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,65

3.

0105.01023

Döölötbek EŞKENOV

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,61

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

1.

0206.03003

Meerim ASANOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,48

2.

0206.03011

Çınara KARAGULOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,47

3.

0206.03020

Berdibek AKMATOV

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,38

Turizm Rehberliği Programı

1.

0206.02013

Elmira TUTKABAYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,84

2.

0206.02018

Kanay TOKTAYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,68

3.

0206.02021

Albina KASIMOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,64

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

1.

0206.01010

Cıldız TOKUŞEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,70

2.

0206.01017

Arslan İSAKOV

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,67

3.

0206.01015

Elmira OSMONALİYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,64


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ