2005-2006 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama(*)

1.

0102.02015

Saltanat ŞEKEKOVA

İşletme Bölümü

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,87

2.

0103.03011

Melikşah YAZICI

Radyo-TV ve Sinema Bölümü

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,81

3.

0102.02013

Gülzat AYTBAYEVA

İşletme Bölümü

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,80

FAKÜLTE BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1

0101.01015

Dinara KADIR KIZI

TARİH BÖLÜMÜ

4,53

2

0101.01028

Recep DOĞMUŞ

TARİH BÖLÜMÜ

4,48

0101.02014

Nurgül SULEYMANOVA

TÜRKOLOJİ BÖLÜMÜ

4,48

3

0101.01016

Manasbek EŞENKULOV

TARİH BÖLÜMÜ

4,46

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1

0102.02015

Saltanat ŞEKEKOVA

İŞLETME BÖLÜMÜ

4,87

2

0102.02013

Gülzat AYTBAYEVA

İŞLETME BÖLÜMÜ

4,80

3

0202.02012

Nurmatbek CUMAKANOV

İŞLETME BÖLÜMÜ

4,78

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

1

0103.01001

Natalya PRAVDYUK

GAZETECİLİK BÖLÜMÜ

4,68

2

0103.03011

Melikşah YAZICI

RADYO-TV VE SİNEMA BÖLÜMÜ

4,81

3

0103.03008

Baktıgül ABASKAN KIZI

RADYO-TV VE SİNEMA BÖLÜMÜ

4,66

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1

0104.01002

Kamilya MUHANOVA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

4,78

2

0204.01023

Altınbek DÜYŞÖNALİYEV

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

4,61

3

0104.01033

Serdar ÇETİNKAYA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

4,55

YÜKSEK OKULLAR

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

1

0105.01010

Akılay ARAPOVA

MÜTERCİM TERCÜMANLIK BÖLÜMÜ

4,75

2

0105.01024

Kunduzay AKİMBAYEVA

MÜTERCİM TERCÜMANLIK BÖLÜMÜ

4,72

3

0105.01022

Kıyal SAADANBEK KIZI

MÜTERCİM TERCÜMANLIK BÖLÜMÜ

4,63

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

1

0306.01010

Kıyalbek DIYKANOV

TURİZM REHBERLİĞİ PROGRAMI

4,76

2

0306.02017

Aykokül ARZİYEVA

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

4,77

3

0306.03015

Madina MALENKULOVA

YİYECEK VE İÇECEK İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

4,74

BÖLÜM BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

BÖLÜM

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Fakülte

Ortalama(*)

Tarih Bölümü

1

0101.01015

Dinara KADIR KIZI

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,53

2

0101.01028

Recep DOĞMUŞ

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,48

3

0101.01016

Manasbek EŞENKULOV

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,46

Türkoloji Bölümü

1

0101.02014

Nurgül SULEYMANOVA

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,48

2

0101.02027

Ömer GÖDE

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,41

3

0201.02013

Meder SALİYEV

FEN- EDEBİYAT FAKÜLTESİ

4,34

İktisat Bölümü

1

0102.01015

Canıl BUSURMANKULOVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,67

0202.01006

Marsbek TEZEKOV

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,67

2

0102.01010

Kayırgül HUDAYBERDİYEVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,64

3

0102.01033

Nuriya AGIŞEVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,60

İşletme Bölümü

1

0102.02015

Saltanat ŞEKEKOVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,87

2

0102.02013

Gülzat AYTBAYEVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,80

3

0202.02012

Nurmatbek CUMAKANOV

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,78

Maliye Bölümü

1

0102.03018

Nazgül DCOROBEKOVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,75

2

0102.03002

Marat MAMIRALİYEV

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,60

3

0102.03003

Ruslan LAMİYEV

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

4,59

Gazetecilik Bölümü

1

0103.01001

Natalya PRAVDYUK

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,68

2

0203.01011

Nurcan ABAKİROVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,57

3

0103.01006

Meerim KOÇKOROVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,53

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

1

0103.02011

Dursun YİLMAZ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,64

2

0103.02008

Kanışay MUKTAROVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,62

3

0103.02012

Anna MİŞAKOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,54

Radyo-TV ve Sinema Bölümü

1

0103.03011

Melikşah YAZICI

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,81

2

0103.03008

Baktıgül ABASKAN KIZI

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,66

3

0103.03001

Gülnara SATTAROVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

4,57

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1

0104.01002

Kamilya MUHANOVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,78

2

0204.01023

Altınbek DÜYŞÖNALİYEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,61

3

0104.01033

Serdar ÇETİNKAYA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,55

Çevre Mühendisliği Bölümü

1

0104.02001

Tınçtıkbek CAKEEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,38

2

0004.02009

Gülzat KERİMBAYEVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,21

3

0104.02006

Meerimbek NAZARBEKOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

4,17

Mütercim Tercümanlık Bölümü

1

0105.01010

Akılay ARAPOVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,75

2

0105.01024

Kunduzay AKİMBAYEVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,72

3

0105.01022

Kıyal SAADANBEK KIZI

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

4,63

Turizm Rehberliği Programı

1

0306.01010

Kıyalbek DIYKANOV

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,76

2

0306.01003

Sırttan SAYDİLKANOV

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,53

0306.01006

Kalima ERMENBAYEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,53

3

0306.01019

Sobir VAİDOV

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,45

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

1

0306.02017

Aykokül ARZİYEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,77

2

0306.02006

Guluya AMİRAYEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,49

0306.02016

Cibek KARİYEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,49

3

0406.02013

Cıldız CUMAGULOVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,47

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Programı

1

0306.03015

Madina MALENKULOVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,74

2

0406.03801

Cıldız TOKUŞEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,72

3

0306.03021

Luiza OROZBAYEVA

TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

4,62


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ