2005-2006 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama(*)

1.

0202.02001

Calınbek KANGELDİYEV

İşletme Bölümü

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,92

0202.03005

Maksat BUGUBAYEV

Maliye Bölümü

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,92

2.

0202.02019

Gülmira TUTKABAYEVA

İşletme Bölümü

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,82

3.

0203.01015

Anjelika MEDVEDEVA

Gazetecilik Bölümü

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,78

FAKÜLTE BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

1.

0201.01024

Zamira KEÇİYEVA

TARİH BÖLÜMÜ

3,77

2.

0101.02022

Anara DUYŞENBEKOVA

TÜRKOLOJİ BÖLÜMÜ

3,64

3.

0201.01039

Nasır CELAL

TARİH BÖLÜMÜ

3,63

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

1.

0202.02001

Calınbek KANGELDİYEV

İŞLETME BÖLÜMÜ

3,92

0202.03005

Maksat BUGUBAYEV

MALİYE BÖLÜMÜ

3,92

2.

0202.02019

Gülmira TUTKABAYEVA

İŞLETME BÖLÜMÜ

3,82

3.

0202.03011

Aygerim ÇOLPONBAYEVA

MALİYE BÖLÜMÜ

3,77

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

1.

0203.01015

Anjelika MEDVEDEVA

GAZETECİLİK BÖLÜMÜ

3,78

2.

0303.03019

Mira MALDIBAYEVA

RADYO-TV ve SİNEMA BÖLÜMÜ

3,75

3.

0203.01009

Toktokan AYTALİYEVA

GAZETECİLİK BÖLÜMÜ

3,69

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

1.

0204.02012

Bakıtbek KAZİYEV

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

3,55

2.

0204.01025

Farruh GAFUROV

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

3,45

3.

0304.01022

Tilek MAYTIKOV

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

3,44

YÜKSEK OKULLAR

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Ortalama(*)

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

1.

0205.01006

Tatyana KİM

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK BÖL. (KRG.-TR.)

3,68

2.

0205.01011

Cıldız MAMIROVA

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK BÖL. (KRG.-TR.)

3,57

3.

0205.01002

Akmatalı MAMBETALİYEV

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK BÖL. (KRG.-TR.)

3,54

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

1.

0406.01007

Asel BORBUEVA

TURİZM ve OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

3,81

2.

0506.02006

Saltanat MUNDUZBAYEVA

TURİZM REHBERLİĞİ PROGRAMI

3,63

3.

0406.02014

Almira KANAATOVA

TURİZM REHBERLİĞİ PROGRAMI

3,56

BÖLÜM BAZINDA İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

BÖLÜM

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Fakülte

Ortalama(*)

Tarih Bölümü

1.

0201.01024

Zamira KEÇİYEVA

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,77

2.

0201.01039

Nasır CELAL

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,63

3.

0201.01022

Nazirullo NEGMATOV

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,43

Türkoloji Bölümü

1.

0101.02022

Anara DUYŞENBEKOVA

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,64

2.

0201.02029

Nurabübü BORSOKEEVA

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,55

3.

0201.02050

Hasan Güneyhan RÜZGAR

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,53

İktisat Bölümü

1.

0302.01024

Merim MOLDOBAYEVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,60

2.

0202.01014

Çınara SARIGULOVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,55

3.

0102.01006

Nurcamal BEYŞEMBİYEVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,55

İşletme Bölümü

1.

0202.02001

Calınbek KANGELDİYEV

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,92

2.

0202.02019

Gülmira TUTKABAYEVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,82

3.

0102.02011

Rustam MAMATOV

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,74

Maliye Bölümü

1.

0202.03005

Maksat BUGUBAYEV

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,92

2.

0202.03011

Aygerim ÇOLPONBAYEVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,77

3.

0202.03009

Meerkan ABDRAİMOVA

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,65

Gazetecilik Bölümü

1.

0203.01015

Anjelika MEDVEDEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,78

2.

0203.01009

Toktokan AYTALİYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,69

3.

0203.01010

Aycan RAHİMDİNOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,66

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü

1.

0403.02025

Mars ALİYEV

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,64

2.

0203.02020

Gülayım ŞİGAYBAYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,59

3.

0303.02017

Aysulu ERMEKBAYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,40

Radyo-TV ve Sinema Bölümü

1.

0303.03019

Mira MALDIBAYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,75

2.

0203.03014

Adina EGEMBERDİYEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,59

3.

0303.03026

Olga KUTYAVİNA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,56

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

1.

0204.01025

Farruh GAFUROV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,45

2.

0304.01022

Tilek MAYTIKOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,44

3.

0204.01019

Nurbek BOYTOEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,36

Çevre Mühendisliği Bölümü

1.

0204.02012

Bakıtbek KAZİYEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,55

2.

0304.02003

İskandar MİRZAYEV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,30

3.

0204.02003

Çıngız CAYÇIBEKOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,20

Gıda Mühendisliği Bölümü

1.

0204.03008

Mustakim TEMİROV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,12

2.

0404.03030

Kızcibek MATİSAYEVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

2,82

3.

0204.03025

Gülzat TOKTOGONOVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

2,74

Mütercim-Tercümanlık Bölümü (KRG.-TR.)

1.

0205.01006

Tatyana KİM

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

3,68

2.

0205.01011

Cıldız MAMIROVA

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

3,57

3.

0205.01002

Akmatalı MAMBETALİYEV

MODERN DİLLER YÜKSEK OKULU

3,54

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı

1.

0406.01007

Asel BORBUEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,81

2.

0506.01003

Saltanat ŞAFİKOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,55

3.

0406.01001

Saltanat USENGAZI KIZI

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,49

Turizm Rehberliği Programı

1.

0506.02006

Saltanat MUNDUZBAYEVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,63

2.

0406.02014

Almira KANAATOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,56

3.

0406.02005

Gülmira BEKTEBERGENOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,51

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Programı

1.

0406.03007

Bektursun MADIYAROV

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,52

2.

0406.03009

Venera SULTANOVA

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,19

3.

0406.03013

Baktıyar TOKOEV

TURİZM ve OTELCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU

3,08


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ