2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama (*)

1.

1102.02023

KIYAL BAYTUROVA

İŞLETME Bölümü

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,99

2.

1102.02004

CAYNAGÜL ATAMBEKOVA

İŞLETME Bölümü

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,95

3.

1201.03014

NARGİZA BEGCAN KIZI

DOĞU DİLLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,89

1002.04017

JILDIZ NURLANBEK KIZI

ULUSLARARASI İLİŞKİLER Bölümü

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,89

FAKÜLTE / YÜKSEKOKUL BAZINDA İLK DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER / YÜKSEK OKULLAR

Adı Soyadı

Bölüm / Program

Ortalama(*)

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

NARGİZA BEGCAN KIZI

DOĞU DİLLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) BÖLÜMÜ

3,89

FEN FAKÜLTESİ

DAYIRBEK ARTELOV

UYGULAMALI MATEMATİK VE ENFORMATİK BÖLÜMÜ

3,74

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

IRISBAY CUMAEV

SAHNE SANATLARI BÖLÜMÜ

3,72

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

KIYAL BAYTUROVA

İŞLETME BÖLÜMÜ

3,99

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

ELENA KIM

HALKLA İLİŞKLER ve REKLAMCILIK BÖLÜMÜ

3,70

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

RAHAT ABDIKADIROVA

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

3,76

ZİRAAT FAKÜLTESİ

ELEONORA EŞİMBEKOVA

BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ

3,76

VETERİNER FAKÜLTESİ

MUHAMMED ALI TOPCU

VETERİNER BÖLÜMÜ

3,45

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

ALTINAY DCAMAEVA

ANTERNÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

3,61

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

BEGİMAY SOLTOBEKOVA

GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI BÖLÜMÜ

3,85

MESLEK YÜKSEKOKULU

AIDA CAMILOVA

MUHASEBE PROGRAMI

3,78

BÖLÜM / PROGRAM BAZINDA İLK DERECEYE GİRENLER

BÖLÜMLER / PROGRAMLAR

Adı Soyadı

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR

Ortalama(*)

BATI DİLLERİ (İNGLİZ DİLİ VE EDEBİYATI) BÖLÜMÜ

AYTURGAN NURDİNOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,82

DOĞU DILLERİ (ÇİN DİLİ VE EDEBİYATI) BÖLÜMÜ

ORHAN KUZU

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,67

DOĞU DILLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) BÖLÜMÜ

NARGİZA BEGCAN KIZI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,89

FELSEFE BÖLÜMÜ

ALİSA AZİSBAEVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,76

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (KIRGIZCA-İNGİLİZCE)

GÜLDESTE BAYIŞ KIZI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,61

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (KIRGIZCA-TÜRKÇE)

ALİNA ASİMKANOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,52

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (TÜRKÇE-RUSÇA)

GAUHAR SEİTHANOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,62

SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

PERİZAT MUSABEK KIZI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,43

TARİH BÖLÜMÜ

DIYKANBEK ŞAMŞİDİN UULU

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,48

TÜRKOLOJİ BÖLÜMÜ

AZAMAT OMOROV

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,78

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

AYŞOOLA TURUSBEK KIZI

FEN FAKÜLTESİ

3,02

UYGULAMALI MATEMATİK VE ENFORMATİK BÖLÜMÜ

DAYIRBEK ARTELOV

FEN FAKÜLTESİ

3,74

RESİM BÖLÜMÜ

NURPERİ İNZİLEVA

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,37

GRAFİK BÖLÜMÜ

USEN PARMANOV

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,38

MÜZİK BÖLÜMÜ

AYPERİ MUSLİM KIZI

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

2.95

SAHNE SANATLARI BÖLÜMÜ

IRISBAY CUMAEV

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,72

İKTİSAT BÖLÜMÜ

FERUZA AYDARALİEVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,83

İŞLETME BÖLÜMÜ

KIYAL BAYTUROVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,99

MALİYE BÖLÜMÜ

DİLAFRUZ YULDAŞEVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,65

ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ

JILDIZ NURLANBEK KIZI

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,89

GAZETECİLİK BÖLÜMÜ

GÜLCAN ASANBEKOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,67

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ

ELENA KİM

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,70

RADYO-TV VE SİNEMA BÖLÜMÜ

MEDİNA TAALAYBEK KIZI

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,66

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

NURZALAT ALİMCAN UULU

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,39

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

RAHAT ABDIKADIROVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,76

GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

BEGAY CURSUNBEK KIZI

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

2,71

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

SALAMAT MACIEVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,15

BAHÇE VE TARLA BÖLÜMÜ

BEGAYIM EMİLEVA

ZİRAAT FAKÜLTESİ

3,44

BİTKİ KORUMA BÖLÜMÜ

ELEONORA EŞİMBEKOVA

ZİRAAT FAKÜLTESİ

3,76

VETERİNER BÖLÜMÜ

MUHAMMED ALİ TOPCU

VETERİNER FAKÜLTESİ

3,45

SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ VE TURİZM REHBERLİĞİ

NAZGUL ANARKULOVA

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,40

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

CAZGÜL NURLAN KIZI

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,76

GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI

BEGİMAY SOLTOBEKOVA

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,85

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

ALTINAY DCAMAEVA

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

3,61

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ

SEÇKİN BÖCEK

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

3,71

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ PROGRAMI

TİNATİN ABDIKULOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,59

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

CAZGÜL KAZIBEK KIZI

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,65

İNŞAAT PROGRAMI

TİMUR İMAŞOV

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,18

MUHASEBE PROGRAMI

AİDA CAMİLOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,78

OTOMATİV PROGRAMI

AYDİN SANTAŞEV

MESLEK YÜKSEKOKULU

2,84

PAZARLAMA PROGRAMI

HANZADA TALANTBEK KIZI

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,51

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

AYCAN TALAYBEKOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,49


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ
?>