2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA

MEZUN OLAN VE İLK ÜÇ DERECEYE GİRENLER

Sıra

Numara

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte

Ortalama (*)

1.

1214.02017

GÜLNUR TAALAYBEKOVA

İSLAM BILIMLERİ Bölümü

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

3,98

2.

1301.03006

BEGAYIM ALTINBEKOVA

DOĞU DİLLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,97

3.

1301.03003

KANIKEY MAHAMATCAN KIZI

DOĞU DİLLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,94

FAKÜLTE / YÜKSEKOKUL BAZINDA İLK DERECEYE GİRENLER

FAKÜLTELER / YÜKSEK OKULLAR

Adı Soyadı

Bölüm / Program

Ortalama(*)

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

BEGAYIM ALTINBEKOVA

DOĞU DILLERI (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

3,97

FEN FAKÜLTESİ

CAMAL AMAZALİEVA

UYGULAMALI MATEMATİK VE ENFORMATİK Bölümü

3,90

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

SEZİM TURATBEKOVA

MÜZİK Bölümü

3,78

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

CILDIZ OPENOVA

İŞLETME Bölümü

3,93

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

GÜLNUR TAALAYBEKOVA

İSLAM BİLİMLERİ Bölümü

3,98

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

CANARA KADENOVA

GAZETECİLİK Bölümü

3,93

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BEGAYIM BAYALI KIZI

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ Bölümü

3,84

ZİRAAT FAKÜLTESİ

AYGERİM AMANBEK KIZI

BİTKİ KORUMA Bölümü

3,50

VETERİNER FAKÜLTESİ

GULFİYA AKÇURİNA

VETERİNER Bölümü

3,63

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

SAMAT CUSUPOV

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ Bölümü

3,58

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

AYCAMAL AMANOVA

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ Bölümü

3,86

MESLEK YÜKSEKOKULU

ÇAÇIKEY BAKITBEKOVA

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI Programı

3,76

BÖLÜM / PROGRAM BAZINDA İLK DERECEYE GİRENLER

BÖLÜMLER / PROGRAMLAR

Adı Soyadı

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR

Ortalama(*)

BATI DİLLERİ (İNGLİZ DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

ZİYAGÜL SABIROVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3.87

DOĞU DILLERİ (ÇİN DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

LEYLA KAZAKBAEVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,77

DOĞU DILLERİ (RUS DİLİ VE EDEBİYATI) Bölümü

BEGAYIM ALTINBEKOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,97

FELSEFE Bölümü

ANARA KARİMOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,72

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (KIRGIZCA-İNGİLİZCE)

BERMET KOCOŞOVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,75

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (KIRGIZCA-TÜRKÇE)

AYÇÜRÖK NURLAN KIZI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,31

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK (TÜRKÇE-RUSÇA)

RANİYA ŞEN

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,41

CARKINAY MAMBETCANOVA

3,41

REHBERLIK VE PSIKOLOJIK DANIŞMANLIK Bölümü

SUAT ÖZEKİNCİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,57

SOSYOLOJİ Bölümü

RISGÜL TOKTOSUN KIZI

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,65

TARİH Bölümü

SEZİM ALIKEEVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,70

TÜRKOLOJİ Bölümü

GÜLNAZ MAMBETKAZİEVA

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

3,58

BİYOLOJİ Bölümü

AİDA KURMANOVA

FEN FAKÜLTESİ

3,33

MATEMATİK Bölümü

MİRZAOLİM TURABAEV

FEN FAKÜLTESİ

3,55

UYGULAMALI MATEMATİK VE ENFORMATİK Bölümü

CAMAL AMAZALİEVA

FEN FAKÜLTESİ

3,90

RESİM Bölümü

AYGERİM KUBANIÇBEK KIZI

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,59

GRAFİK Bölümü

NURSEİT NASİROV

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,41

MÜZİK Bölümü

SEZİM TURATBEKOVA

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,78

SAHNE SANATLARI Bölümü

MEDİNA ABAKİROVA

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

3,62

FİNANS VE BANKACILIK Bölümü

GÜLZİNA ABDİKAAROVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,88

İKTİSAT Bölümü

AYGERİM AVTANDİLOVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,80

İŞLETME Bölümü

CILDIZ OPENOVA

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,93

ULUSLARARASI İLİŞKİLER Bölümü

ADIL NAZARBEKOV

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

3,54

DİN BİLİMLERİ Bölümü

NURAN KILINÇ

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,75

İSLAM BİLİMLERİ Bölümü

GÜLNUR TAALAYBEKOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,98

GAZETECİLİK Bölümü

CANARA KADENOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,93

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK Bölümü

GULCAMAL URMANBETOVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,72

RADYO-TV VE SİNEMA Bölümü

ALTINAY KABILBAEVA

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

3,68

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Bölümü

ARZIMAT MIKTIBEKOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,63

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ Bölümü

BEGAYIM BAYALI KIZI

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,84

GIDA MÜHENDİSLİĞİ Bölümü

KANIKEY SALİEVA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,59

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ Bölümü

TOLUBAY CALİLOV

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

3,21

BAHÇE VE TARLA Bölümü

SALTANAT SULTANOVA

ZİRAAT FAKÜLTESİ

3,40

BİTKİ KORUMA Bölümü

AYGERİM AMANBEK KIZI

ZİRAAT FAKÜLTESİ

3,50

VETERİNER Bölümü

GULFİYA AKÇURİNA

VETERİNER FAKÜLTESİ

3,63

SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ VE TURİZM REHBERLİĞİ

ELMİRA ALMAZBEKOVA

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,31

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

AYCAMAL AMANOVA

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,86

GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI

NAZİK DÜYŞÖNBEKOVA

TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU

3,32

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ Bölümü

SAMAT CUSUPOV

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

3,58

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ Bölümü

AZİZA GAFUROVA

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

3,49

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ PROGRAMI

ÇAÇIKEY BAKITBEKOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,76

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI

IRISKÜL İSAKUNOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,57

İNŞAAT PROGRAMI

CANIL TALANTBEKOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,24

MUHASEBE PROGRAMI

SALAMAT İLİÇBEK KIZI

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,49

OTOMOTİV PROGRAMI

SEZİM SAPARBEKOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

2,56

PAZARLAMA PROGRAMI

CILDIZ ŞAYKEEVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,72

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI

ALBİNA TURGANOVA

MESLEK YÜKSEKOKULU

3,71


✉: 720044, Bişkek, KIRGIZİSTAN Tınçtık Caddesi 56          ☎: +996(312)54 19 42-46 Fax: +996(312)54 19 35    © KTMÜ